Wij zijn Eventfabriek

Wij zijn Eventfabriek: Het best bewaarde geheim van de Event Professional. Eventfabriek bestaat uit een team van muzikanten en organisatie beesten. Het bedrijf is geboren vanuit de liefde voor muziek en entertainment.

We werken zowel custom-made, maar ook als “white label” team.
Een persoonlijk team, flexibel, kritisch, enthousiast, doortastend en creatief; de beste in haar vakgebied…

Ons doel

Onze missie? Om een goed uitgedacht concept om te toveren tot een memorabel evenement waarbij met alle details wordt rekening gehouden.

Wij onderscheiden ons door techniek en entertainment naadloos en op een creatieve manier te verwerken in het concept. Deze twee cruciale elementen van het evenement kunnen we namelijk onder één dak aanbieden om jouw evenement zo efficiënt mogelijk te ondersteunen.

Vacatures

Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging en durf je het aan bij ons op één van de allermooiste plekken van Amsterdam te werken? Bekijk hier onze openstaande vacatures:

Technisch Eventmanager

Stuur je sollicitatie naar info@eventfabriek.nl 

Koen

Sales Director

Koen
Sales Director

koen@eventfabriek.nl

Quinten

Commercial Director

Quinten
Commercial Director

quinten@eventfabriek.nl

merel

Senior Event Manager

merel
Senior Event Manager

merel@eventfabriek.nl

Dirk

Technical Accountmanager

Dirk
Technical Accountmanager

dirk@eventfabriek.nl

Mark

Technical Manager Events

Mark
Technical Manager Events

mark@eventfabriek.nl

Erwin

Entertainment Manager

Erwin
Entertainment Manager

erwin@eventfabriek.nl

Femke

Junior Event Manager

Femke
Junior Event Manager

femke@eventfabriek.nl